Монтана разгроми Черно море с 4:0

Монтана разгроми Черно море с 4:0 Отборът на Монтана разгроми Черно море с 4:0 в среща от 11-ия кръг на българската „А” група.
Домакините откриха чрез Владимир Мичев още в 6-а минута. Той получи точно центриране във вратарското поле от Атанас Чепилов. След попадението гостите се активизираха, като създадоха и няколко опасни положения. В 26-та минута Юруков стреля опасно от границите на наказателното поле, но вратарят на Монтана изби. При една от опасните си контраатаки, в 43-та мнинута, домакините вкараха втори гол чрез Атанас Чипилов. До края на полувремето се оформи осезаем натиск на отбора на Монтана, който създаде още няколко положения пред вратата на Черно море. В продължението, вратарят на гостоте Илко Пиргов получи червен картон, оставяйки своя отбор с човек по-малко. При този резултат завърши първото полувреме.
Втората част започна по перфектен начин за домакините. Още във втората минута, Миро Иванов проби и излезе сам срещу вратаря Денчев. Първоначалният удар бе спасен, но в добавката Антонов намери опразнената врата за 3:0. В 65-а минута, Мичев отбеляза второто си попадение в срещата, след като бе изведен прецизно от Миро Антонов, за разгромното 4:0. До края на срещата домакините отново бяха по-опасния отбор, като имаха възможност на няколко пъти да покачат резултата в своя полза.

МОНТАНА - ЧЕРНО МОРЕ 4:0
1:0 Владимир Мичев (6), 2:0 Чепилов(43), 3:0 Мирослав Антонов (47), 4:0 Мичев (65)

Монтана: Христо Иванов, 2.Георги Мечечиев, 4.Станислав Жеков, 6.Тихомир Трифонов, 14.Антон Личков, 21.Даниел Гаджев, 8.Димитър Илиев, 16.Мичев (77 - Христов), 20.Мирослав Иванов (58 - Светлан Кондев), 10.Мирослав Антонов (75 - Едуардо), 11.Атанаса Чепилов

Черно море: 26.Илко Пиргов, 25.Сашо Александров (61 - Маркес), 15.Александър Александров, 6.Танко Дяков, 12.Адемар Тиаго (45 - 1.Петър Денчев), 10.Даниел Димов, 21.Георги Илиев, 23.Даниел Георгиев, 77.Йордан Юруков, 14.Георги Божилов (46 - Николов), 8.Дончо Атанасов

Стадион: "Огоста"
Съдия: Георги Кабаков
Жълти картони: Мичев, Личков (М), Тиаго, Дяков (Ч)
Червен картон: Пиргов (Ч-45)

<< върни се назад     23 октомври 2010   17:19