Локомотив (Пд) с хикс срещу шампиона на Китай,Миньор победи хървати

Локомотив (Пд) с хикс срещу шампиона на Китай,Миньор победи хървати Дузпа около четвърт час преди края спаси Локомотив (Пловдив) от поредна загуба тази зима. С попадение на Здравко Лазаров от бялата точка в 73-ата минута "черно-белите" стигнаха до 1:1 в контрола с шампиона на Китай Шандун, която се игра в Марбея. Преди това азиатците бяха повели чрез Гаал Ди в 37-ата минута.Равенството е първо за Локо в зимните проверки. Досега тимът на Неделчо Матушев имаше две победи и пет поражения. Днешният мач можеше и да бъде спечелен, но в 83-ата минута Електричката удари греда от фаул. Българите доиграха двубоя с 10 души, тъй като Самир Бенжелюн беше изгонен в 75-ата минута за два жълти картона. В събота пловдивчани играят с Полония (Варшава), а на 14 февруари идва и последният спаринг срещу Малага.

Миньор (Перник) победи с 1:0 хърватския елитен Локомотив (Загреб) в приятелски мач, игран в Турция с гол на Румен Рангелов в 65-ата минута след изпълнение на дузпа.Днешната контрола между Миньор и Локомотив бе наблюдавана от собственика на пернишкия клуб Никифор Вангелов.

ЛОКО (Пд) - ШАНДУН 1:1
0:1 Гаал Ди (37) ; 1:1 Лазаров (73-дузпа)

ЛОКО (Пд): Лучини, Родригес, Ю. Бенжелюн, Кавдански, С. Бенжелюн, Георгиев, Ерош, Златински, Й. Тодоров, Лазаров, Раймонди(Коцев, Бариентос, Дойкич, Дюран, Сандански, Сержиньо)

<< върни се назад     10 февруари 2011   22:38