Резултати от 21-ия кръг в А- група :ЦСКА победи Берое с 1:0

• ЦСКА победи тима на Берое с 1:0 на своя стадион "Българска армия" и остава на върха във временното класиране след 21-ия кръг в "А"- група. Антон Карачанаков вкара гол за победата на столичани от пряк свободен удар. След спечелените три точки ЦСКА остава едноличен лидер в класирането, като има 6 точки преднина пред Лудогорец и Левски, които играят мачовете си от кръга утре. Берое остава 10-и с 20 точки.
    ЦСКА поведе с 6 точки пред Левски и Лудогорец след минимална победа над Берое.

Калиакра победи с 3:2 Видима след обрат
    Отборът на Калиакра победи с 3:2 Видима Раковски в мача от 21-и кръг на "А" група. Домакините от Каварна вкараха четири гола, но единият бе в полза на отбора от Севлиево, след като още в 5-ата минута Видима Раковски поведе с 1:0 след автогол на Детелин Димитров. В 23-ата минута след шут от 30 метра Милен Бонев изравни резултата. В 42-ата минута Калиакра стигна до обрат и поведе с 2:1 след гол на Герасим Заков. В 72-ата минута резервата Тафраджийски изравни с гол за Видима, но домакините спечелиха три точки след гола на Детелин Димитров в последната минута на продължението. Калиакра е на 15-о място в класирането с 10 точки, а Видима е на 14-о място с 13 точки.

Локомотив Пловдив победи Монтана с 1:0
    Локомотив Пловдив победи с 1:0 Монтана в мач от 21-и кръг на „А” група. Победният гол за домакините на стадиона в парк „Лаута” в Пловдив вкара Любомир Витанов в 32-ата минута. Локомотив Пловдив остава 6-и с 39 точки, а Монтана е 11-и с 20.

Ботев Враца победи Миньор Перник с 3:1 като гост
    Ботев Враца победи с 3:1 Миньор Перник в мач от 21-ия кръг на „А”’ група. Два гола за врачани вкара Петър Альошев в 7-ата и 32-ата минута, а третия гол бе дело на Николай Маринов в 21-ата минута. За домакините на стадиона на Мира в Перник точен бе голмайсторът на тима Крум Бибишков в 44-ата минута. В 74-ата минута Монтана остана с 10 души на терена. Георги Аврамов, който бе влязъл в игра за Монтана преди 16 минути, получи втори жълт картон, след като удари вратаря Иван Караджов, когато той бе уловил топката. След победата Ботев Враца е 12-и с 18 точки, а Миньор остава девети с 24.

29 март 2012   01:10