Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon

















Пълната програма за А група:ЦСКА - Левски в IX кръг

Пълната програма за А група:ЦСКА - Левски в IX кръг

Голямото дерби в българския футбол ЦСКА - "Левски" ще се играе в IX кръг от новия сезон в "А" група. Това отреди днешният жребий, теглен в централата на БФС. Датата на двубоя ще бъде уточнена на 20 юли, когато ще стане ясно и кой телевизионен оператор ще придобие правата за излъчване на мачовете.Пълната програма за есенния дял от шампионата, която ще бъде съставена съвемстно с представители на ПФЛ, също ще бъде финализирана по дати и часове, след като бъде оформен договорът за тв излъчване.Иначе първият кръг от новия сезон в "А" група ще се състои на 11 август. Тогава шампионът "Лудогорец" ще гостува на "Черно море" във Варна.


 


Ето и пълната програма за I кръг от новия шампионат, стартиращ на 11 август:


 


I кръг


Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)


Ботев (Пловдив) - Славия (София)


Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)


Черно море (Варна) - Лудогорец 1947 (Разград)


Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)


Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)


Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)


II кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)


Миньор (Перник) - Локомотив (София)


Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)


Лудогорец 1947 (Разград) - Берое (Стара Загора)


Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)


Славия (София) - Монтана (Монтана)


Левски (София) - Ботев (Пловдив)


III кръг


Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)


Монтана (Монтана) - Левски (София)


Черно море (Варна) - Славия (София)


Берое (Стара Загора) - Етър 1924 (Велико Търново)


Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1947 (Разград)


Локомотив (София) - Ботев (Враца)


Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)


ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)


IV кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Миньор (Перник) - ЦСКА (София)


Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)


Лудогорец 1947 (Разград) - Локомотив (София)


Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)


Славия (София) - Берое (Стара Загора)


Левски (София) - Черно море (Варна)


Ботев (Пловдив) - Монтана (Монтана)


V кръг


Монтана (Монтана) - Черноморец Бургас (Бургас)


Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)


Берое (Стара Загора) - Левски (София)


Пирин (Гоце Делчев) - Славия (София)


Локомотив (София) - Етър 1924 (Велико Търново)


Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1947 (Разград)


ЦСКА (София) - Ботев (Враца)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Миньор (Перник)


VI кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)


Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Лудогорец 1947 (Разград) - ЦСКА (София)


Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)


Славия (София) - Локомотив (София)


Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)


Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)


Монтана (Монтана) - Черно море (Варна)


VII кръг


Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)


Берое (Стара Загора) - Монтана (Монтана)


Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)


Локомотив (София) - Левски (София)


Литекс (Ловеч) - Славия (София)


ЦСКА (София) - Етър 1924 (Велико Търново)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)


Миньор (Перник) - Ботев (Враца)


VIII кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Враца)


Лудогорец 1947 (Разград) - Миньор (Перник)


Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Славия (София) - ЦСКА (София)


Левски (София) - Литекс (Ловеч)


Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)


Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)


Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)


IX кръг


Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)


Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)


Локомотив (София) - Монтана (Монтана)


Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)


ЦСКА (София) - Левски (София)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия (София)


Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)


Ботев (Враца) - Лудогорец 1947 (Разград)


X кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1947 (Разград)


Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)


Славия (София) - Миньор (Перник)


Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)


Монтана (Монтана) - Литекс (Ловеч)


Черно море (Варна) - Локомотив (София)


Берое (Стара Загора) - Пирин (Гоце Делчев)


XI кръг


Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас (Бургас)


Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)


Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)


ЦСКА (София) - Монтана (Монтана)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)


Миньор (Перник) - Левски (София)


Ботев (Враца) - Славия (София)


Лудогорец 1947 (Разград) - Етър 1924 (Велико Търново)


XII кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)


Славия (София) - Лудогорец 1947 (Разград)


Левски (София) - Ботев (Враца)


Ботев (Пловдив) - Миньор (Перник)


Монтана (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Черно море (Варна) - ЦСКА (София)


Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)


Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)


XIII кръг


Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)


Литекс (Ловеч) - Пирин (Гоце Делчев)


ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)


Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)


Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)


Лудогорец 1947 (Разград) - Левски (София)


Етър 1924 (Велико Търново) - Славия (София)


XIV кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Славия (София)


Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)


Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)


Монтана (Монтана) - Ботев (Враца)


Черно море (Варна) - Миньор (Перник)


Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)


Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)


XV кръг


Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)


ЦСКА (София) - Локомотив (София)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)


Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)


Ботев (Враца) - Черно море (Варна)


Лудогорец 1947 (Разград) - Монтана (Монтана)


Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)


Славия (София) - Левски (София)


XVI кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)


Славия (София) - Ботев (Пловдив)


Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана)


Лудогорец 1947 (Разград) - Черно море (Варна)


Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)


Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)


ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)


XVII кръг


ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)


Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Локомотив (София) - Миньор (Перник)


Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)


Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1947 (Разград)


Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)


Монтана (Монтана) - Славия (София)


Ботев (Пловдив) - Левски (София)


XVIII кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)


Левски (София) - Монтана (Монтана)


Славия (София) - Черно море (Варна)


Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)


Лудогорец 1947 (Разград) - Пирин (Гоце Делчев)


Ботев (Враца) - Локомотив (София)


Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)


Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)


XIX кръг


Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)


ЦСКА (София) - Миньор (Перник)


Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)


Локомотив (София) - Лудогорец 1947 (Разград)


Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)


Берое (Стара Загора) - Славия (София)


Черно море (Варна) - Левски (София)


Монтана (Монтана) - Ботев (Пловдив)


XX кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана (Монтана)


Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)


Левски (София) - Берое (Стара Загора)


Славия (София) - Пирин (Гоце Делчев)


Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (София)


Лудогорец 1947 (Разград) - Литекс (Ловеч)


Ботев (Враца) - ЦСКА (София)


Миньор (Перник) - Локомотив 1926 (Пловдив)


XXI кръг


Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)


ЦСКА (София) - Лудогорец 1947 (Разград)


Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)


Локомотив (София) - Славия (София)


Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)


Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)


Черно море (Варна) - Монтана (Монтана)


XXII кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)


Монтана (Монтана) - Берое (Стара Загора)


Ботев (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)


Левски (София) - Локомотив (София)


Славия (София) - Литекс (Ловеч)


Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София)


Лудогорец 1947 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Ботев (Враца) - Миньор (Перник)


XXIII кръг


Ботев (Враца) - Черноморец Бургас (Бургас)


Миньор (Перник) - Лудогорец 1947 (Разград)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)


ЦСКА (София) - Славия (София)


Литекс (Ловеч) - Левски (София)


Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)


Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)


Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)


XXIV кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)


Черно море (Варна) - Пирин (Гоце Делчев)


Монтана (Монтана) - Локомотив (София)


Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)


Левски (София) - ЦСКА (София)


Славия (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)


Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Враца)


XXV кръг


Лудогорец 1947 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)


Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)


Миньор (Перник) - Славия (София)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)


ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)


Литекс (Ловеч) - Монтана (Монтана)


Локомотив (София) - Черно море (Варна)


Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)


XXVI кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)


Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)


Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)


Монтана (Монтана) - ЦСКА (София)


Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Левски (София) - Миньор (Перник)


Славия (София) - Ботев (Враца)


Етър 1924 (Велико Търново) - Лудогорец 1947 (Разград)


XXVII кръг


Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)


Лудогорец 1947 (Разград) - Славия (София)


Ботев (Враца) - Левски (София)


Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана (Монтана)


ЦСКА (София) - Черно море (Варна)


Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)


Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)


XXVIII кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)


Пирин (Гоце Делчев) - Литекс (Ловеч)


Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)


Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Монтана (Монтана) - Миньор (Перник)


Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)


Левски (София) - Лудогорец 1947 (Разград)


Славия (София) - Етър 1924 (Велико Търново)


XXIX кръг


Славия (София) - Черноморец Бургас (Бургас)


Етър 1924 (Велико Търново) - Левски (София)


Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Пловдив)


Ботев (Враца) - Монтана (Монтана)


Миньор (Перник) - Черно море (Варна)


Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)


ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)


Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)


XXX кръг


Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)


Локомотив (София) - ЦСКА (София)


Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1926 (Пловдив)


Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник)


Черно море (Варна) - Ботев (Враца)


Монтана (Монтана) - Лудогорец 1947 (Разград)


Ботев (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)


Левски (София) - Славия (София)


 


SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад Автор: Антон Петров
    11 юли 2012   22:16



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за BGфутбол & статистика:
Колко загуби Ботев от нe подновяване на договори само от трима свои играчи
10 от Черно море победиха 14 от Левски за купата
Извинявай Йорданов и КО донесоха победата на Литекс над Ботев
Трупата на Домусчиев ощастливи Левски
Ръководството на Литекс:Ах, каква намазана и гелосана делиорманска мъжка мастия!





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS