Локомотив София елиминира ЦСКА с дузпа извън наказателното поле

• Локомотив София елиминира ЦСКА на 1/4-финала за Купата на България след като победи с 1:0 насред "Българска армия". В първата среща двата тима завършиха 0:0 в Своге, а в реванша единственото попадение падна от спорна дузпа в 85-ата минута.Изпълнението се забави цели шест минути, за да може съдията Калин Людмилов да се консултира със своя асистент Ивайло Милков за дузпата, а освен това да изгони Костадин Стоянов и после да го върне, отменяйки червения му картон.Червените" паднаха с 0:1 след спорна дузпа. Първоначално реферът Калин Людмилов даде нарушение извън наказателното поле, но след консултация с помощника си, даде дузпа. Точно след нея беше оформен и крайният резултат.

ЦСКА: Черни, Василев, Попов, Стоянов, Венков (85-Марсиньо), Сержиньо, Анисе (90+1-Чочев), Делев (69-Камбуров), Присо, Платини, Варела

Локомотив София: Митрев, Димитров, Бранеков, Писаров (90-Павлов), Том, Д.Илиев (72-Бибишков), Маркиньос (69-Пеев), Дюлгеров, Петров, Трифонов, Костадинов

<< върни се назад     03 април 2013   19:33