Лаута светна за сефте със загуба,Левски пак се издъни

Литекс громи,Гонзо с първа победа

• Отборите на Пирин (Гоце Делчев) и Левски завършиха при 1:1 в мач от 21-ия кръг на футболното първенство.
    С гол на Ромен Ели в 40-ата минута Левски поведе. Френският защитник бе най-съобразителен в наказателното поле на Пирин и откри резултата.
    В 82-ата минута Любомир Витанов изравни резултата от дузпа.Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Старокин срещу Близнаков.

Отборът на Ботев (Враца) победи като гост Локомотив (Пловдив) с 1:0 в мач от 21-ия кръг на футболното първенство.
    Резервата Коконов вкара гола за Ботев в 89-ата минута, след като бе изведен сам срещу вратаря на Локомотив Господинов.
    Това бе първи домакински мач за отбора на Локомотив, който се изигра на осветление на стадион „Локомотив”.

Отборът на Литекс победи като домакин Етър с 6:1 в мач от 21-ия кръг на футболното първенство.Черноморец победи като гост Миньор (Перник) с 1:0 в мач от първенството.Черно море победи Монтана с 2:1 в мач от първенството