БФС и Тасков добутаха Лудогорец до хикс срещу ЦСКА

Един от многото придворни слуги на Лудогорец Таско Тасков добута до хикс лансираният с всякакви средства отбор на Кирил Домусчиев близък приятел на Боби Михайлов.Нажеженото дерби на 16-ия кръг в А група, което приключи при 1:1 в София. „Армейците“ прекъснаха серията си от 6 последователни загуби от „орлите“ в първенството и запазиха преднината си от 5 точки пред тях непокътната. Двубоят обаче повече ще се запомни със слабото съдийство на Таско Тасков ,който подмина с лекота съмнителни положения за дузпи в полето на гостите и грубата игра,която по правилник трябваше да покаже червени на Кейшара,Моци и Анисе.Преди почивкатаи двата обора бяха декорирани с директни червени картона, оставили съперниците с по 10 души на терена . Александър Тунчев откри за домакините с 4-ия си гол пез този сезон, а преди почивката Фабио Ешпиньо с брилянтно изпълнен пряк свободен удар да изравни.
В 59-ата минута Фабио Ешпиньо показа среден пръст  срещу резервната скамейка на ЦСКА ,а след протестите беше изгонен помощник-треньорът Стойчо Младенов-младши.
ЦСКА: Якуб Дивиш, Марин Оршулич, Венцислав Василев, Апостол Попов, Александър Тунчев, Жуан Фелипе Рибейро, Маркиньос, Стивън Сънди, Антон Карачанаков (60-Луис Соарес), Тони Силва и Серджиу Буш (78-Орелиен Жоаким).

Лудогорец: Владислав Стоянов, Жуниор Кайсара, Козмин Моци, Георги Терзиев, Йордан Минев, Светослав Дяков, Фабио Ешпиньо, Върджил Мисиджан, Даниел Абало (68-Михаил Александров), Марселиньо и Юнес Хамза (62-Абел Анисе).

ЦСКА - ЛУДОГОРЕЦ 1:1

1:0 Александър Тунчев 25'

1:1 Фабио Ешпиньо 37'

Снимка: Gong.bg,

22 ноември 2014   18:21