Стефан Спасов: Смазан съм психически от натиска на Левски,Черноморец победи с 3:0 Спартак(Варна) с хетрик на Мишел Платини

С видимо измъчен вид главният съдия на вечното дерби ЦСКА - Левски (0:2) Стефан Спасов напусна Националния стадион "Васил Левски". "Смазан съм. Атаката срещу мен преди двубоя бе страхотна, но сега съм горд за българското съдийство. Според мен се справих добре", бяха първите думи на перничанина.На журналистически въпрос, дали умишлено не се е покрил преди мача, Спасов отговори: "Бях се изолирал, защото натискът върху мен бе огромен. Дали не съм спестил 2 дузпи в полза на ЦСКА - не си спомням такова нещо", завърши реферът-дебютант във вечното дерби.

Черноморец победи с 3:0 Спартак(Варна) с хетрик на Мишел Платини
Отборът на Черноморец (Бургас) победи с 3:0 Спартак (Варна), в среща от 26-ия кръг на „А” група.
Гостите от Бургас имаха превъзходство през по голяма част от двубоя и заслужено победиха. Те решиха мача още в първия половин час. В герой на мача се превърна нападателят Платини. Той отбеляза хеттрик за малко повече от 20 минути. Загубата утежни доста положението на домакините от Спартак в класирането.
Спартак: 1. Банков, 3. Георгиев, 15. Илиев, 6. Иванов, 28. Дончев, 10. Петров, 8. Костадинов, 5. Миранда, 20. Найденов, 9. Сакалиев, 13. Мирчев.
Черноморец: 33. Борел, 2. Дянков, 13. Николов, 5. Кръстев, 6. Старокин, 22. Цонков, 26. Марсио, 15. Траянов, 23. Платини, 9. Фернандес, 19. Карбони.

10 май 2009   02:28