Левски близо до титлата с куфарна тактика след почивката,ЦСКА извади Локо(Сф) от евротурнирите

Левски спечели с минималното 1:0 като гост на Славия в мач от 28-я кръг на А група. Голмайстор в 51-ата минута на мача беше бразилското крило Зе Соарес,а отбора на белите и неговата игра след почивката бяха доста различни явно плод на друга тактика по известна като куфарна търговия.
ЦСКА постигна победа с 1:0 над Локомотив София в едно от столичните дербита на 28-ия кръг на "А" група. Единственото попадение обаче бе дело не на футболист на "армейците", а на защитникът на "железничарите" Георги Марков.

ЦСКА - Локо (Сф) 1:0.
Голмайстор: Георги Марков (6, автогол).
ЦСКА: Петров, Виданов, Котев, Минев, Иванов, Тодоров, Маркиньос (Чипев, 72), Тонев, Силва (Морозс, 59), Саидходжа, Руи Мигел (Зехиров, 50).
Локо (Сф): Галев, Добрев, Марков, Пасков, Савич, Атанасов (Златински, 64), Шпишич (Митев, 75), Дяков (Горанов, 85), Караджинов, Балдовалиев, Камбуров.

Славия- Левски 0:1
голмайстори: 0:1 Зе Соарес 51
стадион Славия: 8000 зрители ; главен съдия: Цветан Георгиев (София)
жълти картони: Роберт Петров, Павле Попара, Асен Николов (Славия)
Веселин Минев (Левски)

Славия: Йордан Господинов, Йордан Петков, Митя Морац, Едуардо Дубала, Богомил Дяков, Мартин Керчев, Роберт Петров 65- Владимир Иванов), Асен Николов (90- Николай Вълев), Бето (76- Галин Иванов), Дениран Ортега, Павле Попара
Левски: Божидар Митрев, Живко Миланов, Юсеф Рабех, Виктор Генев, Веселин Минев, Георги Сърмов, Владимир Гаджев, Дарко Тасевски (90- Фелипе да Коща), Рашид Тиберканин (56- Мирослав Иванов), Георги Христов, Зе Соарес (79- Иван Цачев)