От лайфспорт.бг.потърсихме Тодор Коев един от представителните 16 човека, участници в инициативата за възраждането на Ботев, по повод публикациите за възникнали противоречия помежду им.
Господин Коев сподели,че противоречия между него и Рашо Стоянов няма и освен,че ги свързва дългогодишно приятелство те заедно с групата от 16 човека в момента работят заедно за възраждането на Ботев. Естествено е всеки един от тях да има свое мнение и позиция, но до конфронтации вътре в организацията не може да става и дума,а всяка една препоръка по новият устав,която се обсъжда е за светлото бъдеще на Ботев. Същевременно пък Марин Бакалов обяви,че за 24 април е обявено общото събрание и ще станат обществено достояние идеите им,които са в една посока -обявяването на акционерното дружество на Христолов в несъстоятелност и негов правоприемник новият Възроден Ботев на пловдивската общественост
Известно е вече,че Ботев Пловдив на Христолов стигна и до "В" група,след като в края на март изтече и последният срок за лицензиране на клубовете, а "канарчетата" така и нямаха свой представител, който да им внесе документите в БФС и те вече са аматьори.
Снимка:пловдив24