Калиакра разгроми Черно море с 4:0

Калиакра разгроми Черно море с 4:0 Калиакра разгроми Черно море с убедителното 4:0 в мач от 13-ия кръг на "А" футболната ни група.Вратарят на Черно море спаси още в самото начало 11 метров наказателен удар изпълнен отИвайло Раденцов.В 35-та минута обаче Николай Петров изведе отлично Четин Садула, който оставен сам в наказателното поле, с прецизен удар опъна мрежата зад Денчев за 1:0.Пресата на домакините от Калиакра продължи и през втората част. В 51-та минута Николай Петров изведе отлично напред Иван Александров, който останал сам срещу стража на "моряците" вкара втория гол в мача.До края доминацията на домакините стана пълна, след като в 75-та минута Марко Марков увеличи с още един гол преднината на каварненци, а в 77-та Четин Садула вкара втория си гол в мача и оформи крайното 4:0.След успеха си Калиакра поне за момента се спаси от зоната на изпадащите, като се качи на 11-то място с 13 точки, докато Черно море продължава да заема деветата позиция с 18 точки.

Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна) - 4:0 (1:0)

голмайстори: 1:0 Четин Садула 34, 2:0 Иван Александров 51, 3:0 Марко Марков 75, 4:0 Четин Садула 78.

стадион: "Калиакра": 1500 зрители

главен съдия: Александър Костадинов
жълти картони: Иван Александров, Антон Димитров, Детелин Димитров (Калиакра), Йордан Юруков, Александър Александров (Черно море)

Калиакра: Йордан Господинов, Мартин Димов, Детелин Димитров, Антон Димитров, Ивайло Раденцов (88-Георги Филипов), Иван Александров, Николай Петров (63-Георги Станчев), Антон Петров, Георги Кичуков, Марко Марков, Четин Садула (80-Милен Бонев/

Черно море: Петър Денчев, Адемар Жуниор (53- Марио Жардел), Никола Домакинов, Танко Дяков, Даниел Димов, Марко Тиаго, Даниел Георгиев,Александър Александров, Данаил Ратников (62- Румен Николов), Ели Маркес (54- Георги Божилов), Йордан Юруков.