Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon
 

















Том финтира Славия, връща се в Бразилия

Том финтира Славия, връща се в Бразилия Халфът на Локомотив Евертон Джилио Том няма да премине в Славия. Вчера русолявият техничар се завърна от ваканция в Бразилия. На летище София го чакаше администраторът на белите Георги Мидилев. Том обаче категорично отказа да влезе в колата му, като обясни, че първо иска да се прибере в Пловдив.
Причината Том да не иска да отиде на Овча купел е, че по време на ваканцията си мениджърът му Педриньо му е намерил отбор в Бразилия. Футболистът предпочитал да продължи кариерата си в Бразилия вместо при Венцеслав Стефанов. Той си е дошъл, за да поиска от ръководството на черно-белите да разтрогнат по взаимно съгласие. Настоящият договор на 24-годишния играч е до края на юни, след което той става свободен агент. Том дойде на Лаута преди 3 години и изигра серия от впечатляващи мачове.
След отказа на Том да отиде в Славия окончателно пропадна бартерната сделка с Локо. Първо футболистът на белите Николай Дюлгеров отказа да дойде на Лаута, тъй като предпочете да се надритва в Делиормана с Лудогорец.
http://www.marica.bg

snimka-plovdiv24.bg/

SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад Автор: Антон Петров
    08 януари 2011   12:17



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за BGфутбол & статистика:
Гошо Петков: Батков си тръгва oт Левски през лятото
ЦСКА разгроми Литекс и пътят към титлата минава през Разград
Пирин Гоце Делчев влезе в А група за първи път в историята си
Ботев на една крачка от бараж за А група
ЦСКА:Наказанието на Стойчо Младенов е поредната репресия





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS