Любимец удари Ботев с 3-1

Любимец удари Ботев с 3-1 Ботев Пловдив отстъпи с 1-3 на втородивизионния Лудогорец в приятелска среща играна на стадион Христо Ботев.
Гостите откриха резултата още в 11-ата минута, когато Апостолов довкара топката след разбъркване пред вратата на канарчетата.3 минути преди края на първата част участникът в Източната Б група удвои преднината си, след като Илиян Йорданов прехвърли отлично стража на пловдивчани.
Резултатът се запази така до 80-ата минута, когато Любимец вкарва 3-ти гол, а крайното 1-3 уформи Илиян Христов в 87-ата минута. Автор на асистенцията за попадението на жълто-черните бе Атанас Курдов.

Ботев: Илия Николов, Ангел Рахов. Владимир Байрев. Емил Аргиров. Васил Гуджев, Николай Манчев. Димитър Байрев,Ридван Хаджифейзула,Георги Стефанов, Атанас Курдов