Видима победи Черноморец,а Сливен-Академик

Отборът на Видима-Раковски победи Черноморец с класическото 3:0 в мач от 19-я кръг на българската „А” група.Станимир Андонов откри за домакините в 10-ата минута на мача. Първата част приключи при резултат 1:0. През второто полувреме Николай Владинов вкара втори гол за Видима в 48-ата минута. Десет по-късно Десислав Русев оформи крайното 3:0.
Отборът на Сливен постигна класическа победа над софийския Академик в мач от 19-я кръг на българската „А” група. Два гола за домакините вкара Веселин Веселинов. Той се разписа в 2-ата и 48-ата минути. Третият гол вкара Димо Бакалов в 23-ата минута.