ЦСКА и Славия с победи като гости , Миньор спечели срещу Академик

ЦСКА победи с класическото 3:0 Калиакра като гост в мач от 25-я кръг на българската „А”. Емил Гъргоров вкара първия гол за „червените” в 45-ата минута. Отново халфът бе главно действащо лице в 69-ата минута, когато подаде хубав пас към Грегъри Нелсън, който вкара за 2:0. Борис Галчев вкара третия гол в 75-ата минута.

Отборът на Славия загуби за четвърти пореден в българската „А” група. „Белите” допуснаха поражение с 0:1 у дома от Черно море в мач от 25-я кръг на българската „А” група. Единственото попадение бе дело на Росен Колев с глава в 45-ата минута на двубоя.
Отборът на Миньор победи с минималното 1:0 столичния Академик у дома. Единственото попадение в мача вкара Явор Въндев в 35-ата минута на мача

Калиакра - ЦСКА  0:3

0:1 Гъргоров - 45' +
0:2 Нелсън - 69'
0:3 Галчев - 75'

Калиакра:  Господинов, А. Димитров, Д. Димитров, А. Петров, Събев, Раденцов (Филипов - 75'), Балтанов, Марков (Русев - 61'), Н. Петров, Кателиев, Станчев (Александров - 46')

ЦСКА:  Караджов, Попов, Бандаловски, Стоянов, Галчев, Янчев, Трифонов, Гъргоров (Маркиньос - 74'), Тонев (Делев - 56'), Нелсън (Йовчев - 82'), Платини

05 май 2011   01:03