Левски загуби с 0:2 от Черно море при децата

Детският тим на Левски (набор 1996 година) загуби от Черно море с 0:2, в първа четвъртфинална среща за републиканско първенство, която се игра днес на изкуствения терен на „Герена". „Сините" играха под възможностите си и логично загубиха. Гостите от Варна поведоха още в първата минута с гол на Кадир Кадир, който се разписа с удар от границата на пеналта. През второто полувреме активният по лявото крило Николай Петков проби по фланга, намери непокрития Иван Стоев, който от чиста позиция вместо да изравни прати топката в аут. В следващата атака гостите отбелязаха втория си гол, когато Димитър Кирчев с удар ниско по тревата прати топката в долния десен ъгъл - 0:2. Срещата - реванш е на 22 юни от 10,30 часа във Варна.

снимки: levski.bg

<< върни се назад Автор: Йордан Йорданов
    18 юни 2011   21:31