Локо (Пд) бие дубъла на Ал Ахли, прибира се преждевременно в България

Локомотив Пловдив победи с 2:0 втория отбор на Ал Ахли, като превъзходството на пловдивчани бе повече от категорично, а цифровото изражение на крайния резултат не отразява обективно случилото се на терена. Срещата, която се проведе в австрийското градче Кундъл, закъсня с около 15-ина минути по вина на катарския тим. Първото попадение в двубоя падна в 21-та минута, след като Мохамед Атаиф засече в собствената си врата центриране на капитана на „черно-белите” Здравко Лазаров. Осем минути преди края на полувремето Електричката удвои преднината на пловдивчани след чудесна асистенция на новото хърватско попълнение Дарио Захора. През вторите 45 минути доминацията на българите продължи, но до нов гол така и не се стигна, като единадесет минути преди края Христо Златински дори успя да пропусне и дузпа, отсъдена за спорно нарушения срещу самия него. След последния съдийски сигнал стана ясно, че босът на Локомотив Константин Динев е взел решение да прекрати лагера на отбора в Австрия заради многобройните промени както на съперниците, срещу които е трябвало да играят пловдивчани, така и на часовете на предвидените контроли. Тимът ще продължи предсезонната си подготовка на българска земя в добре познатия си комплекс „Пири” край Банско.

снимки: lportala.net

<< върни се назад Автор: Васил Динев
    23 юли 2011   10:31

Снимки: lportala.net