Левски победи Ботев Враца с 2:0,а Лудогорец Светкавица с 5:0

Локомотив Пловдив победи с 2:1 Калиакра

• Левски победи с 2:0 Ботев Враца като гост в мач от 19-ия кръг на "А" група. В 55-ата минута Орлин Старокин откри резултата на стадион "Христо Ботев" във Враца, а само 3 минути по-късно капитанът Владимир Гаджев оформи крайният резултат. В 68-ата минута Жуниньо от състава на столичани остави отбора си в намален състав, след като получи червен картон. Съдията Мартин Богдев го санкционира, след като той се спречка с фаулиралия го по-рано Николай Николов от тима на домакините. Веднага след това не бе зачетен трети гол за "сините". Иван Цветков вкара, но реферът отмени попадението заради засада. Mачът се игра пред 10 000 зрители.
    Лидерът Лудогорец победи с 5:0 последния в класирането Светкавица Търговище в първия мач от днешната програма на 19-ия кръг в „А” група. След автогол на Петър Трифонов от тима на гостите разградчани поведоха в самия край на първото полувреме. В 67-ата минута Миро Иванов направи резултата 2:0 за домакините, а в 79-ата минута след изпълнение на корнер топката попадна в Кабаселе, който със силен удар от въздуха я прати в долния ляв ъгъл на вратата на Светкавица за 3:0. В 83-ата минута влезлият като резерва Георги Костадинов увеличи преднината на домакините на 4:0, а отново Кабаселе оформи крайния резултат с гол в последните секунди на продължението.Лудогорец остава лидер в класирането с 45 точки, а Светкавица е последен с 2.
    Локомотив Пловдив победи с 2:1 Калиакра в мач от 19-ия кръг на "А" група. В 23-ата минута Даниел Георгиев даде преднина на гостите, а в 28-ата Драги Коцев вкара втори гол за пловдивчани. В 70-ата минута Герасим Заков отбеляза почетното попадение за тима от Каварна.

18 март 2012   21:53