Левски и Партизан без точка в Лига Европа

Резултати и класиране в групите

Левски и Партизан без точка в Лига Европа Отборът на Валери Домовчийски - Херта загуби на собствен терен срещу холандския Хееренвеен с 0:1. По този начин берличани се закотвиха на дъното в група “D“ на Лига Европа с една точка от 3 мача. Единственият гол в мача вкара Лосада в 36-ата минута.Валери Домовчийски отново беше резерва, но влезе в игра още в началото на второто полувреме на мястото на поляка Артур Вихнярек. Двата състава завършиха двубоя с по 10 души, след като Янмаат от гостите беше изгонен с директен червен картон в 76-ата минута, а малко преди последния съдийски сигнал към съблекалните пое и Еберт от Херта.В другия мач от групата Спортинг победи Вентспилс с 2:1 като гост. Българският национален защитник Станислав Манолев игра цял мач за холандския гранд ПСВ Айндховен при домакинската победа с 1:0 срещу Копенхаген (Дания) в мач от Група “K“ на Лига Европа.Бившият десен бек на Литекс получи жълт картон. Единственото попадение отбеляза Джонатан Рейс в 72-ата минута. Така, Рейс се реваншира за това, че в 33-ата минута пропусна дузпа.В другия мач от групата Спарта (Прага) победи с 2:0 румънския Клуж.
Лацио победи с 2:1 Виляреал в среща от Група "G". Така "орлите" останаха на второто място с 6 точки, а лидерът Ред Бул Залцбург има 9 в актива си. Виляреал е с 3 на третата позиция, а Левски е последен без спечелена точка до момента и с голова разлика 0:6.
Победата на Лацио над "жълтата подводница" донесе Томазо Роки, който се разписа за крайното 2:1 в 92-ата минута. Преди това Мауро Сарате бе открил за "орлите" в 20-ата, а Себастиан Егурен изравни в 40-ата. От 68-ата до края на мача домакините играха с човек по-малко, след като за втори жълт картон бе изгонен Франселино Матусалем.

Още за Бизнес & Пари:
Серия Маслина на REFAN - цялостна грижа при борбата със стареенето.
REFAN за трети път стана любимата козметична марка на българите
REFAN на втори кръг в четири категории на класацията "Любима марка"!
7-ят експонат в Благотворителният търг в подкрепа на Футбол клуб(ФК13) e медалът от купата за Столичният гарнизон спечелен от Левски
Венци Стефанов и близък до Титан фен на ЦСКА на представянето на стадиона на IFS