Шампиона по културизъм Митко Димитров взе купата Венислав Декашев.

Шампиона по културизъм Митко Димитров взе купата Венислав Декашев. През уикенда завърши републиканско първенство по културизъм за купата Венислав Декашев.Победител в състезанието е абсолютният шампиона Митко Димитров,като негови подгласници станаха Иван Илиев и Георги Димитров.При жените запомнящо бе участието на Силвия Радулова.

06 октомври 2009   11:11

12 август 2015 21:31   |   horny   |     |
  17 септември 2011 16:54   |   iqvhyma   |     |
  15 септември 2011 16:22   |   wsuucmvvv   |     |
  15 септември 2011 00:14   |   Rosabel   |     |