Топкултуристки от цял свят мерят мускули в Балчик

Топкултуристки от цял свят мерят мускули в Балчик Кармен Леаху от Румъния спечели 10-тата Световна купа Гранд При “Дионисополис” по фитнес и културизъм за жени в Балчик. Второто място, както и миналата година, остана за канадката Мери Лин Макензи. Трето място зае Елена Оана от Румъния. Носителката на 9-та купа “Дионисополис”, Ана Мария Звънка от Румъния, остана седма. България бе представена от Мариела Савова, заела шесто място, и от Галина Кънчева. Водещ на събитието бе Мирослав Йончев, известен като най-титулувания модел у нас, световен шампион по фитнес и носител на титлата „Модел с най-красива физика в света”. Мъжката част от публиката за поредна година имаше възможност да се наслади на едни от най-добрите фигури в женския културизъм и фитнес на планетата.
Организатор на състезанието е Община Балчик, заедно със световния шампион и почетен гражданин на морския град Янислав Тачев

14 октомври 2010   14:33