Италианците от Ботев разцъкват в дискотека с полуголи мацки след победата над Родопа Смолян с 6:0

Италианците от Ботев разцъкват в дискотека с полуголи мацки след победата над Родопа Смолян с 6:0 Италианската колония в Ботев вече свиква с живота у нас. Футболистите се вихрили в пловдивска дискотека. Те пили, пушели и сваляли мацки на дансинга като за световно до заранта, а няколко часа по-късно излезли с натежали глави и крака на терена в контролен мач срещу Родопа. Категоричният №1 е новата звезда на “канарчетата”- нападателят Емануеле Морини, който според някои издания е най-скъпоплатеният футболист в Ботев. Цяла вечер той флиртувал с умопомрачителна брюнетка. Изваяната дама в черен тоалет обаче останала с пръст в уста, тъй като най-заможният и най-кривокрак италианец бе брутално нападнат от друга фенка около 3 часа сутринта. Мацката му вързала очите и го метнала в клетка, където доста се разгорещила.
Защитникът Фабио Таници пък бе опоределен за най-добър в танците, пише сайтът "Подтепето.

Ботев разгроми с 6:0 Родопа Смолян в контролна срещата играна на стадион „Христо Ботев” в Пловдив.
„Жълто-черните” имаха пълно превъзходство през целия двубой, а головете вкараха Морини в 15-та минута, Ребека в 24 минута. В началото на второто полувреме Васил Кочев направи резултата класически със страхотен шут от 25 метра. Четвъртият гол за Ботев вкара 20-годишният хондурасец Луис. Резултатът стана 5:0 в 81-та минута с гол на Ерик Кабу. В 83-таКочев оформи крайното 6:0.
Ботев: Велинов, Витанов, Густав, Григоров, Сириняно, Караманов, Мапока, Морини, Ребека, Карлет, Мбамба (Р. Попов, Ди Паоло, Ангелов, Д’Арженио, Благоев, Кочев, А. Попов, Йорданов, Карлос, Луис, Кабу, Лана, Василев).

Снимки: podtepeto.com и plovdiv24.com

<< върни се назад     10 октомври 2009   13:22