Бербатов дебютира със загуба срещу Фулъм

• Уест Хем победи като домакин Фулъм с 3:0 в мач от третия кръг във Висшата лига на Англия. Резултатът на стадион „Болейн Граунд” бе оформен още до почивката.
    Нолан откри още в първата минута, а в 29-ата минута Уинстън Рийд с глава покачи на 2:0. В 41-ата минута Матю Тейлър с удар от границата на наказателното поле оформи крайното 3:0 за Уест Хем.
    Димитър Бербатов започна на резервната скамейка на Фулъм, като се появи в игра през второто полувреме, дебютирайки за новия си отбор. Силен дебют за Уест Хем направи Анди Керъл, който изработи първото попадение на отбора си.
    За Уест Хем това е втора победа за сезона. Фулъм регистрира втора загуба от началото на шампионата.
    Шампионът на Англия Манчестър Сити постигна втора победа за сезона. В мач от третия кръг на Висшата лига Манчестър Сити победи у дома Куинс Парк Рейнджърс с 3:1. Яя Тури откри резултата за домакините в 16-ата минута. В 59-ата минута Боби Замора възстанови равенството. Само две минути по-късно Един Дзеко отново даде аванс от гол на Манчестър Сити за 2:1. В Самия край на двубоя Карлос Тевес вкара за 3:1.
    За Куинс Парк Рейнджърс това бе втора загуба за сезона.