Испания победи Англия с 2:0,

Аржентина надделя над Франция с 2:0

Отборът Англия загуби гостуването си на Испания с 0:2 в най-интересната среща от днешните контроли на националните отбори, играна тази вечер в Севиля.В 36-ата минута откри.Давид Вия преодоля Фил Ягиелка и заби топката в мрежата зад Дейвид Джеймс - 1:0.В 82-ата минута, когато резервата Фернандо Йоренте удвои преднината на европейския шампион.
Южноамериканците откриха резултата към края на първата част, когато Гутиерес с хубав диагонален удар матира Манданда. През второто полувреме дойде редът и на Лео Меси на покаже голмайсторските си способности. Нападателят на Барселона успя да премине през отбраната на Франция и да матира Манданда с хубав и точен изстрел в 83-ата минута.
Латвия - Армения 0:0
Мозамбик - Малави 2:0
Танзания - Зимбабве 0:0
Македония - Молдова 1:1
Либия - Уругвай 2:3
Ангола - Мали 0:4
Лихтенщайн - Исландия 0:2
Риека - Босна и Херцеговина 3:2