Ф.Индзаги и Марко Ди Вайо с хеттрик донасят победите на Милан и Болоня на връх 8-и март

Индзаги посвети хеттрика на жените до себе си

Ф.Индзаги и Марко Ди Вайо с хеттрик донасят победите на Милан и Болоня на връх 8-и март Нападателят на Милан Филипо Индзаги посвети хеттрика, който реализира в двубоя срещу Аталанта, на жените в неговия - майка му и приятелката му Алесия Вентура. 36-годишният голмайстор на "росонерите" има само 5 мача като титуляр за тима от начало на сезона донесе победата на своя тим над бергамаските с 3:0 на "Сан Сиро".
Марко Ди Вайо реализира трите гола за своя тим Болоня при победата с 3:0 над Сампдория в двубой от 27-ия кръг на италианския шампионат.Рома и Удинезе завършиха наравно 1:1. Двата отбора се изправиха в първи мач от 27-ия кръг на италианската Серия "А", а головете реализираха Фелипе и Вучинич през второто полувреме. В 68-ата минута домакините останаха с човек по-малко на терена, след като Де Роси си изпроси червен картон.Ювентус измъкна минимален, но много важен успех в дербито с Торино с 1:0. Голът на победата вкара бранителят Джордо Киелини в 81-ата минута и така съхрани надеждите на "бианконерите" за титла в Италия все още живи.

РОМА - УДИНЕЗЕ 1:1
0:1 Фелипе (55'),1:1 Вучинич (61')
Рома: Дони, Мота, Мексес, Панучи, Рийзе, Де Роси, Пизаро (Монтела 41'), Тадей, Бриги, Менес (Вучинич 58'), Баптища (Сисиньо 73')
Удинезе: Ханданович, Сапата, Кода, Фелипе, Паскуале, Инлер, Д'Агостино, Асамоа, Пепе, Флоро Флорес (Куалярела 85'), Ди Натале (Санчес 70').
Червен картон: Де Роси (Рома, 68')
Стадион: "Олимпико", Рим