Уест Хем и Уест Бромич с безлично 0:0

Бромич запазиха надежди за спасение

Уест Хем и Уест Бромич с безлично 0:0 Отборът на Уест Бромич, който заема последното място в английската Висша лига по футбол, издрапа до 0:0 като гост на Уест Хям в последната среща от 29-ия кръг на Премиершип.
Двата отбора така и не сътвориха нищо през 90-те минути и логично не успяха да си отбележат гол. Дори гостите могат да бъдат по-недоволни от равенството, след като ударът на Мартис се отби в гредата. Неприятната новина за мениджъра на Уест Хем Джанфранко Дзола е контузията на Матю Ъпсън, който бе заменен принудително преди почивката.

Среща от английската Висша лига - 29-ти кръг:
Уест Хем - Уест Бромич - 0:0

Начело в класирането е Манчестър Юнайтед с 65 точки от 28 мача, пред съставите на Челси и Ливърпул с по 61 от 29 двубоя.

<< върни се назад Автор: Светослав Костов
    17 март 2009   16:45