Ман Юнайтед и Челси със загуби,АРСЕНАЛ победи НЮКАСЪЛ

Ман Юнайтед и Челси със загуби,АРСЕНАЛ победи НЮКАСЪЛ Фулъм победи Манчестър Юнайтед с 2:0 на "Крейвън Котидж" и даде надежди на преследвачите на "червените дяволи". Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов бе сменен на почивката от Уейн Рууни, след като няколко минути преди края на първата част падна лошо и почувства болки в десния глезен
Тотнъм победи с минималното 1:0 Челси в лондонското дерби на 30-ия кръг на английската Висша лига и по този начин нанесе първа загуба на Гуус Хидинк начело на "сините". Единственото попадение в срещата реализира Лука Модрич в 60-ата минута на двубоя.

ТОТНЪМ - ЧЕЛСИ 1:0 Модрич (50')
ТОТНЪМ: Гомес, Чорлука, Уудгейт, Кинг, Асу-Екото, Ленън (Зокора 90'), Джинъс, Паласиос, Модрич (О'Хара 87'), Бент, Кийн
ЧЕЛСИ: Чех, Босингва, Алекс, Тери, А. Коул, Есиен (Малуда 76'), Балак, Лампард, Белети (Куарешма 61'), Дрогба, Анелка

ФУЛЪМ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 2:0
1:0 Мърфи (18),2:0 Гера (87)
ФУЛЪМ: Шварцър, Пентсил, Хюз, Хангеланд, Кончески, Демпзи, Мърфи (Дакур 68'), Етуху, Дейвис, Джонсън, Замора (Камара 77')
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, О'Шей (Тевес 70'), Евънс, Фърдинанд, Евра, Роналдо, Флетчър, Скоулс, Парк, Гигс, Бербатов (Рууни 46')