Равенства в Шампионска лига на срещите Виляреал -Арсенал и Ман.Юнайтед-Порто

Равенства в Шампионска лига на срещите Виляреал -Арсенал и Ман.Юнайтед-Порто Виляреал и Арсенал не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в първи 1/4-финален двубой от Шампионската лига. Маркош Сена откри резултата за домакините в 10-ата минута, разписвайки се със силен изстрел от далечно разстояние. В средата на второто полувреме Адебайор отбеляза уникален гол със задна ножица и възстанови статуквото.
Отборите на Манчестър Юнайтед и Порто завършиха 2:2 в първия четвърфинален двубой от Шампионската лига. Двата тима изиграха невероятен мач, като гостите могат да съжаляват за множеството пропуски, които направиха през първата част. Родригес откри резултата в 4-ата минута за гостите. В 15-ата Уейн Рууни изравни. Драмата в последните минути бе пълна. Първо в 86-ата минута Тевес се разписа за 2:1, а две минути по-късно друга резерва - Мариано изравни заслужено за Порто.

ВИЛЯРЕАЛ - АРСЕНАЛ 1:1
1:0 Сена (10'),1:1 Адебайор (65')

ВИЛЯРЕАЛ: Диего Лопес, Гонсало Родригес, Годин, Капдевия, Кани, Ибагаса, Лоренте, Анхел, Сена, Роси

АРСЕНАЛ: Алмуния, Саня, Фабрегас, Туре, Насри, Галас, Уолкът, Денилсон, Сонг, Клиши, Адебайор

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - ПОРТО 2:2 (1:1)
0:1 Родригес (4),1:1 Рууни (15),2:1 Тевес (86),2:2 Мариано (89)

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван Дер Саар, Евра, Евънс (72-Невил), Видич, О'Шей, Скоулс (72-Тевес), Карик, Флетчър, Парк (59-Гигс), Роналдо и Рууни

ПОРТО: Хелтон, Сисоко, Алвеш, Роландо, Шапунару, Мейрейлеш (79-Коща), Фернандо, Лучо, Родригес (79-Мариано), Хълк и Лисандро