Барселона победи с 4:0Севиля,Валенсия успех над Бетис

Барселона победи с 4:0Севиля,Валенсия успех над Бетис Барселона продължава да мачка наред и за пореден път показа, че този сезон е може би най-добрият отбор в Европа. В мач от 32-рия кръг в испанската Примера дивисион каталунският гранд без никакви проблеми победи с 4:0 коравия тим на Севиля на своя „Ноу Камп”. Футболистите на Хосеп Гуардиола показаха, че не са зависими от звездата си Лионел Меси, след като изиграха отличен мач, въпреки отсъствието на аржентинеца.
Валенсия записа поредна много важна победа в първенството на Испания. В мач от 32-ия кръг, "прилепите" победиха като гост Бетис с 2:1 и затвърдиха мястото си в зона Шампионската лига. В герой за Валенсия и в този мач се превърна Давид Вия, който отбеляза и двата гола в срещата.
Испанският национал се разписа в 66-ата и 79-ата минути, като по този начин предреши крайния победител в мача. Почетният гол за Бетис реализира Рикардо Оливейра. Бившият нападател на Милан се разписа 3 минути преди края, като по този оформи крайния резултат - 1:2.