Тре Фиори и Санта Жулия бъдещи съперници на Левски не се победиха

Тре Фиори и Санта Жулия  бъдещи съперници на Левски не се победиха Бъдещият съперник на Левски в предварителния кръг на Шампионската Лига все още е напълно неизвестен, след като шампионът на Сан Марино Тре Фиори и този на Андора Санта Жулия завършиха наравно 1:1 в първия мач помежду си.Както е известно, победителят от този двубой ще играе срещу сините на 15 юли във втория предварителен кръг за влизане в Шампионската Лига. Мачът ще се играе на стадион "Георги Аспарухов" от 19.45 часа. Реваншът ще бъде на 21 или 22 юли. Гостите от Андора откриха резултата в 42-та минута от дузпа, реализирана от Кристиан Ксинос.След почивката обаче техен играч бе изгонен заради удар с лакет срещу съперник при въздушен двубой. Домакините от Тре Фиори се възползваха, като изравнителния гол вкара виновникът за дузпата - Матео Андреини. Той направи добавка след като вратарят на Санта Жулия не успя да улови друг удар.Реванша е другата седмица в Андора. На него ще присъстват и съгледвачи на Левски. На днешния мач никой представител на сините не бе на стадиона да гледа срещата на живо. Вместо това от щаба на Левски ще изгледат запис.При класиране на Левски в третия предварителен кръг и загуба там, сините ще продължат участието си в Лига Европа.Ако шампионите преминат в четвърти кръг и отпаднат там, те ще влязат директно в групите на втория по-сила клубен турнир в Европа.

<< върни се назад     02 юли 2009   21:00