Байерн начело с Луис ван Гаал с нова загуба,отборите на Димитър Рангелов и Чавдар Янков с равенства

Байерн начело с Луис ван Гаал с нова загуба,отборите на Димитър Рангелов и Чавдар Янков с равенства Байерн падна с 2:1 при гостуването си на Майнц. Вече три кръга под ръководството на Луис ван Гаал отборът няма победа и с 2 точки стигна до 12-то място в класирането. До почивката домакините водеха с два гола, а след нея си вкараха автогол - Байерн дори не се разписа.Треньорът на Байерн (Мюнхен) Луис ван Гаал бе разочарован след загубата с 1:2 от новака Майнц вчера. Така след три кръга баварците имат скромния актив от 2 точки, което е най-лошия им старт от 43 години насам и може би ще дойде скоро денят когато холандеца ще е изгонен.
Борусия (Дортмунд) и Щутгарт завършиха наравно 1:1 в мач от третия кръг на Бундеслигата. Димитър Рангелов влезе в игра за вестфалци в 65-ата минута, но не успя да помогне на тима си да грабне трите точки.

Чавдар Янков записа пълни 90 минути за Дуисбург при равенството 2:2 срещу Санкт Паули в мач от немската втора Бундеслига.

<< върни се назад     23 август 2009   16:14