Победи за Барселона и Реал Мадрид в Испания, Астън Вила спечели дербито на Бирмингам

Победи за Барселона и Реал Мадрид в Испания, Астън Вила спечели дербито на Бирмингам Барселона победи с 2:0 като гост състава на Хетафе в среща от втория кръг на Примера дивизион. Звездите на каталунците Златан Ибрахимович и Лионел Меси вкараха по един гол за успеха. Така с актив от шест точки отборът е лидер в подреждането. Атлетико Мадрид завърши 1:1 като домакин срещу Расинг Сантандер. Хурадо даде гол аванс за "дюшекчиите" в 43-ата минута, но Серано изравни в последната минута на първата част. Сантандер завърши мача и с човек по-малко, след като Креспо бе изгонен с директен червен картон в 47-ата минута, но и това не помогна на Атлетико Мадрид.Отборът на Реал Мадрид надигра с класическото 3:0 като гост Еспаньол като това е втори успех на мадридчани в първенството.Отличен двубой за звездната селекция на Пелегрини изигра дошлият от Милан Рикардо Кака, който се отчете с две асистенции за първите два гола на гостите

Отборът на Астън Вила победи тима на Бирмингам с минималното 1:0 в градското дебри на Бирмингам, в среща от петия кръг в английската Висша лига, играна днес на стадион "Сейнт Андрю".Двубоят бе изключително оспорван като единственото и победно попадение падна едва пет минути преди края на редовното време. Българсият национал и капитан на Вила, Стилиян Петров игра през всичките 90 минути.

<< върни се назад     13 септември 2009   17:03