Реал Мадрид отпадна след 0:4 от третодивизионен тим в Испания, Аугсбург с внушителен успех с 5:0 над Дуисбург в Германия

Реал Мадрид отпадна след 0:4 от третодивизионен тим в Испания, Аугсбург с внушителен успех с 5:0 над Дуисбург в Германия Реал Мадрид продължава да кове позорни страници в историята си. След като не може да запише победа вече няколко поредни мача, днес „белият балет” съвсем докосна дъното, след като отстъпи с 0:4 като гост на третодивизионния Алкоркон.
Борусия Дортмунд загуби като гост от втородивизионния Оснабрюк в четвъртия кръг от надпреварата за Купата на Германия с 3:2. Българският национал Димитър Рангелов игра 20 минути в срещата, след като замени Тинга в последната част на мача. Тимът на Щутгарт също отпадна от надпреварата за Купата на страната си. Отборът на Маркус Бабел претърпя поражение от Грьойтер Фюрт с 1:0. Въпреки че Щутгарт бе по-активният от двата тима, домакините поведоха във 32-та минута с гол на Бернд Нехриг, като до края на срещата резултатът не бе променен.
В друг мач от днешния ден Айтрахт Триер загуби с класическото 3:0 от Кьолн. В същото време Аугсбург записа внушителен успех с 5:0 над Дуисбург. Автори на попаденията бяха Торгеле в 45-та и 74 минути, Тюрк в 47-та, Мьорле в 56-та и Ндженг в 77-та.

<< върни се назад     28 октомври 2009   08:28