Арсенал надигра с 2:1 Ливърпул за Карлинг къп

Арсенал надигра с 2:1 Ливърпул за Карлинг къп Арсенал надигра с 2:1 Ливърпул в поредния красив мач между двата тима от осминафиналите на турнира "Карлинг къп". Съперниците отново направиха много приятен за окото мач. През първото полувреме двата отбора си размениха по един красив гол, след далечни удари на Мерида и Инсуа. Пет минути след почивката Никлас Бендтнер реши мача с добра индивидуална проява и гол.
В допълнителното време се стигна до още по-спорно съдийско решение. При едно меле в полето на Арсенал Акуилани стреля със задна ножица и топката се удари в двете протегнати ръце на Сендерос, но съдията или не видя или реши, че няма умисъл.

Арсенал - Ливърпул 2:1

1:0 Мерида 19,1:1 Инсуа 26,2:1 Бендтнер 50

Арсенал: Фабиански, Сендерос, Силвестър, Гибс, Ийстмънд (75 Рандъл), Джилбърт, Насри, Рамзи, Мерида (87 Кокуелин), Едуардо, Бендтнер (76 Уот)

Ливърпул: Кавалиери, Кирякос, Инсуа, Деген (88 Екълстън), Шкъртел, Спеаринг, Плезис (76 Акуилани), Воронин, Каут, Бабел, Нгог (74 Бенаюн)

<< върни се назад     29 октомври 2009   13:37