Лийдс eлиминира Манчестър Юнайтед за Купата на Англия, Челси и Арсенал не сгрешиха

Лийдс eлиминира Манчестър Юнайтед за Купата на Англия, Челси и Арсенал не сгрешиха Лийдс постигна сензационна, но напълно заслужена победа при визитата си на "Олд Трафорд" срещу Манчестър Юнайтед с 1:0, за да изхвърли "червените дяволи" от надпреварата за Купата на Англия още в третия кръг.Единственото попадение в срещата отбеляза звездата найоркшърци Джърмейн Бекфорд, който преодоля последователно Уесли Браун, а след това и стража на домакините Томаш Кушчак, за да вкара своя гол №20 във всички турнири от началото на сезона.Българският национален нападател Димитър Бербатов бе титуляр и игра цял мач за Манчестър Юнайтед, но не успя да помогне на "червените дяволи" да избегнат поражението.
Носителят на ФА Къп Челси се класира за четвъртия кръг на турнира след убедителната победа с 5:0 над Уотфорд. Първите си два гола с екипа на “сините” реализира младият нападател Даниел Стъридж.
Арсенал се класира за четвъртия кръг на ФА Къп. Тимът на Арсен Венгер записа обрат за 2:1 над Уест Хям като гост. “Артилеристите” не се отпадали в третия кръг на турнира от 1996 г., когато начело на тима застана френският специалист.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД – ЛИЙДС 0:1
Голмайстор: Бекфорд (19)

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Кушчак, Невил, Браун, Еванс, Фабио Да Силва, Уелбек (57-Гигс), Гибсън, Андерсон (69-Оуен), Обертан (58-Валенсия), Бербатов, Руни.

ЛИЙДС: Анкергрен, Кроу, Нейлър, Киснорбо, Анди Хюз, Хаусън (77-Снодграс), Килкъни, Майкъл Дойл, Брадли Джонсън, Бекфорд, Бекио

<< върни се назад     03 януари 2010   22:40

19 септември 2011 15:13   |   lidlzpdw   |     |
  16 септември 2011 16:50   |   xsbztvv   |     |
  15 септември 2011 11:31   |   Tambrey   |     |
This could not poisslby have been more helpful!