Интес покоси с 2:0 Милан,а сърдечен удар фен наДжузепе Меаца

Интес покоси с 2:0 Милан,а сърдечен удар фен наДжузепе Меаца Отборът на Интер спечели с 2:0 дербито срещу Милан в сблъсъка помежду им от 21-ия кръг на италианската Серия "А". Съставът на Жозе Моуриньо се наложи над градския си съперник, завършвайки срещата с 9 човека на терена. Това сложи край на серията от три поредни победи на Милан в шампионата.Още в 10-ата минута Диего Милито откри за символичните домакини. В 27-а минута холандецът Уесли Снайдер бе изгонен за оспорване на съдийско решение и Интер игра мача в намален състав до самия край.

В 65-а минута македонският нападател Горан Пандев вкара втори гол за Интер от пряк свободен удар и окончателно прекърши съпротивата на Милан.След успеха отборът на Интер остана лидер в подреждането с актив от 49 точки. Милан запазва второто си място, изостава на 9 точки от шампиона на Италия, но е и с мач по-малко.Футболен фен почина от сърдечен удар по време на градското дерби в италианския футбол между Интер и Милан. "Нерадзурите" спечелиха мача с 2:0.

51-годишният мъж от Чезано Мадерно е седял в сектор на стадион "Джузепе Меаца" преназначен за фенове и на двата отбора, когато е получил сърдечния удар.

Лекарите на стадиона са направили всичко възможно да го спасят, но той е починал в линейката на път за болницата.

Интер - Милан 2:0

Интер: Жулио Сезар, Майкон, Лусио, Самуел, Сантон, Санети, Камбиасо, Снайдер, Мунтари (87 Кордоба), Пандев (66 Мота), Милито (81 Балотели)
Голмайстори: Милито 10, Пандев 65
Милан: Дида, Абате, Тиаго Силва, Фавали, Антонини (77 Янкуловски), Гатузо (46 Зеедорф), Амброзини (80 Хунтелаар), Пирло, Бекъм, Роналдиньо Бориело
Червени картони: Снайдер 27, Лусио 91

<< върни се назад     25 януари 2010   11:17

29 май 2011 13:35   |   dtmsceol   |     |
  13 май 2011 05:52   |   Jonnie   |     |
Ppl like you get all the brains. I just get to say thanks for he asewnr.