Стилиян Петров асистира за победатата на Астън Вила, Ливърпул и Челси записаха важни победи

Стилиян Петров асистира за победатата на Астън Вила, Ливърпул и Челси записаха важни победи Астън Вила продължава със силното си представяне във Висшата лига. В мач от 24-ия кръг, воденият от Мартин О'Нийл тим се наложи с 2:0 като гост на Фулъм. Нов силен мач изигра българският национал Стилиян Петров, който остана на терена през всичките 90 минути и се отличи с асистенция за първия гол.

Отборът на Челси записа изключително важна победа в борбата за титлата в Англия. Лондончани се наложиха с 2:1 като гост на Бърнли, като по този начин натрупаха преднина от 4 точки пред втория Манчестър Юнайтед, който утре гостува на Арсенал в дербито на кръга. Попаденията за "сините" реализираха Анелка и Тери, а точен за домакините бе Флетчър в началото на второто полувреме.

Ливърпул победи с 2:0 Болтън в среща от 24-ия кръг на Висшата лига. Момчетата на Рафа Бенитес нямаха никакви проблеми със скромния си противник и отбелязаха по едно попадения във всяко едно от полувремената.

<< върни се назад     30 януари 2010   23:16