Локо София отстъпи на Стяуа, Литекс ни отсрами с хикс срещу Тимишоара.

Пирин загуби от румънския втородивизионен тим Делта (Тулча) с 1:3

Локо София отстъпи на Стяуа, Литекс ни отсрами с хикс срещу Тимишоара. Отборът на Локомотив София загуби с 2:3 от румънския гранд Стяуа в първата си контрола, играна в турския курорт Анталия. Голмайстори за "железничарите" бяха Преслав Йорданов и Виктор Шпишич.Пирин загуби от румънския втородивизионен тим Делта (Тулча) с 1:3 в контролна среща, която е част от подготовката на двата отбора по време на лагера им в турския курорт Анталия, информира БТА.
Литекс не успя да спечели и втория си мач в Анталия. След като паднаха с 2:3 от Партизан, сега "оранжевите" завършиха наравно 1:1 с четвъртия във временното класиране в Румъния Тимишоара.Три минути след началото на второто полувреме Литекс поведе в резултата чрез голмайстора си Нифлор
Състав на Литекс: Родриго Галато (52- Тодор Тодоров), Александър Барт, Петър Занев, Пламен Николов, Христо Янев, Дока Мадурейра (63- Момчил Цветанов), Уилфред Нифлор, Алехандро Сандриньо (78- Александър Цветков), Небойша Йеленкович, Радостин Кишишев, Ивелин Попов (46- Уелингтом да Силва-Том).

<< върни се назад     08 февруари 2010   11:08