Ден след като взривиха беемвето му, нападателят на Байер (Л) Атанас Курдов изрази притеснения за своята сигурност, информира blitz. Юношата на Левски дори се закани да отиде в Германия и да не се връща у нас. "По-добре е да стоя там. Като виждам какво се случва в България, се страхувам да не посегнат и на живота ми", притеснен е талантът.
Курдов описа цветно злощастната нощ, в която загуби скъпия автомобил. "Бях паркирал на булевард "България" до Манастирски ливади. Гостувах на едно момиче и останах да спя при нея. На сутринта баща ми ме събуди по телефона и ми каза, че беемвето е изгоряло. На мястото, където бях паркирал колата, има четири камери. Извършителят е заснет, ще видим какво ще става", разказа той.
Неестествено за възрастта си 20-годишният голаджия подходи философски към случилото се. "Останах без едното си БМВ. Адски изненадан съм, не съм го очаквал. Важното е да съм жив и здрав, както и хората около мен", утешава се Наско.
Според една от версиите на дъното на скандала е една от най-старите причини на света - жени.
Така Курдов последва съдбата на един от най-добрите си приятели - Николай Михайлов. Националът се прости с Ферари, което бе залято от киселина.
Наско бе гадже с плеймейтката Златка Димитрова, с която скъсаха по-доста скандален начин.