Дъндолк отстрани Гревенмахер и ще играе срещу Левски в Лига Европа

Италианец води първия мач на Левски в Лига Европа

Дъндолк отстрани Гревенмахер и ще играе срещу Левски в Лига Европа Ирландският Дъндолк победи гостуващия Гревенмахер с 2:1 в среща-реванш от Лига Европа и отстрани тима от Люксембург с 5:4 общ резултат след равенство 3:3 в първата среща, предаде БТА.
Нийл Фен откри резултата за домакините още в петата минута от дузпа, а голмайсторът на островитяните Фахрудин Кудузович удвои в 16-та минута.
Гостите стигнаха до почетно попадение чрез Кристиан Мюлер в последните секунди.
Така Дъндолк ще играе срещу българския Левски във втория квалификационен кръг на Лига Европа. Първата среща е в София на 15 юли, а реваншът е след седмица в Ирландия.