Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon
 

















Интер загуби от Лех Познан, Биркиркара победи Жилина с 1:0

Интер загуби от Лех Познан, Биркиркара победи Жилина с 1:0 Азербайджанският шампион Интер Баку, където играят българските футболисти Живко Желев и Петър Златинов претърпя тежка загуба с 0:1 от полския шампион Лех Познан в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.
Двамата български футболисти играха 90 минути и се представиха на ниво.
Желев умело се противопоставяше на полските нападатели, като на няколко пъти имаше решителни намеси. Златинов и неговите съотборници в атаката на Интер не успяха да реализират нито една от открилите им се възможности. Единственото попадение в срещата реализира Артур Вихнярек в 47-та минута. Реваншът е след една седмица в Полша.
Резултати в завършилите мачове от Шампионската лига

Интер Баку - Лех Познан 0:1
Металургс (Латвия) - Спарта Прага 0:3
Левадия Талин - Дебрецен 1:1
Биркиркара - Жилина 1:0
Залцбург - Торсхавн 5:0
ЛИТЕКС - Рудар (Плевля) 1:0
Омония (Никозия) - Ренова 3:0
АИК - Жюнеш Еш 1:0
снимка-гонг
SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад     14 юли 2010   09:56



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за Футбол & Свят:
Атлетико Мадрид спечели турнира Лига Европа
Роналдо с нов рекорд
Шави: Роналдо е добър, Меси няма равенПолузащитникът на Барселона Шави призна, че Кристиано Роналдо от Реал Мадрид е велик играч преди Класи
Сити иска звезда на Билбао
Бонучи: Титлата е в ръцете на Ювентус





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS