Манчестър Сити срази Ливърпул с 3:0

Манчестър Сити срази Ливърпул с 3:0 Звездната селекция на Ман. Сити срази с 3:0 Ливърпул като домакин в мач от втория кръг на Висшата лига и прати най-титулувания английски клуб в дъното на таблицата с една точка.Първият гол в срещата падна още в 13-ата минута на двубоя,като негов автор бе Джеймс Милнър. До края на първата част футболистите на Ливърпул трудно стигаха до вратата на Харт, а в същото време отбраната на „гражданите” действаше отлично. Още в началото на второто полувреме, след центриране от корнер, Майка Ричардс успя да се пребори с Даниел Агер и да отправи топката към вратата, а Карлос Тевес леко да я отклони между краката на вратаря Рейна. Третото попадение за домакините дойде от дузпа, извършена от Мартин Шкъртел срещу Адам Джонсън. От бялата точка точен бе капитанът Карлос Тевес,който стреля в долния десен ъгъл за 3:0.

Манчестър Сити: Харт, Ричардс, Компани, Коло Туре, Лескът, Де Йонг, Яя Туре, Бари, А.Джонсън, Милнър, Тевес

Ливърпул: Рейна, Агер, Карагър, Шкъртел, Джонсън, Лукаш, Джерард, Йованович, Каут, Нгог, Торес

<< върни се назад     24 август 2010   00:31