Осминафиналистите в Шампионската лига

Резултати и крайно класиране

Осминафиналистите в Шампионската лига Като победители в групите напред продължават: Тотнъм, Шалке 04, Манчестър Юн, Барселона, Байерн, Челси, Реал Мадрид, Шахтьор.Като втори се класират: Интер, Лион, Валенсия, ФК Копенхаген, Рома, Марсилия, Милан, Арсенал.В Лига Европа своето участие ще продължат: Твенте, Бенфика, Рейнджърс, Рубин, Базел, Спартак Москва, Аякс, Брага.

Резултати и крайно класиране в груповата фаза на Шампионската лига след последните мачове от турнира за годината.
4. Партизан 0 т.
Забележка: Първите два отбора от всяка група продължават на 1/8 финалите в турнира. Тимовете на трето място се класират за Лига Европа.

<< върни се назад     09 декември 2010   07:36

17 септември 2011 17:20   |   mrysewhtnc   |     |
  15 септември 2011 16:42   |   liigao   |     |
  14 септември 2011 17:44   |   Rayann   |     |
Hey, subtle must be your mddile name. Great post!