Милан отново бие с 3:0 , Рома победи Бари с 1:0

Милан отново бие с 3:0 , Рома победи Бари с 1:0 Милан победи Болоня с 3:0 като гост в среща от италианската серия А. Още в деветата минута новото попълнение на Милан Кевин-Принс Боатенг откри резултата за 0:1. В 35-та минута се разписа Робиньо, а крайното 0:3 за гостите оформи Златан Ибрахимович в 60-та минута.
След победата Милан се затвърдиха на първото място във временното класиране на италианското първенство с актив от 36 точки. Отборът на Болоня е 13-та позиция с 19 точки.
Рома се наложи над Бари с 1:0 като домакин в среща от италианското първенство. Още в 11-та минута Тоти пропусна да даде преднина на своя отбор, след като не успя да се разпише след изпълнение на дузпа. Единственото попадение в срещата отбеляза Жуан в 30-та минута. Бразилецът се възползва от центриране в наказателното поле на гостите, за да открие резултата. „Римските вълци” бяха по-добрият отбор през целия двубой и закономерно задържаха аванса си до последния съдийски сигнал.
След победата Рома се изкачи на шесто място в Серия А.