Еспаньол разгроми Сарагоса,Реал Мадрид победи Виляреал с 4:2

Еспаньол разгроми Сарагоса,Реал Мадрид победи Виляреал с 4:2 Реал Мадрид победи Виляреал с 4:2 в мач от 18-ия кръг в испанската „Ла Лига” на стадион „Сантяго Бернабеу”. Хеттрик за домакините наниза Кристиано Роналдо (9, 45, 79). Четвъртото попадение за „белия балет” вкара завърналият се след контузия Кака. Той се разписа за първи път след травмата в 82-ата минута на мача. За гостите от Виляреал точни бяха Кани (7) и Рубен (18.Отборът на Еспаньол нямаше Еспаньол никакви проблеми срещу Сарагоса и победи кандидатите за изпадане с разгромното 4:0 в мач от 19-ия кръг на Ла Лига.
Освалдо откри резултата за домакините още в 8-та минута, а Гарсия направи 2:0 в 30-та. Васкес оформи класическото 3:0 в 34-та минута. В последните минути на срещата Гарсия оформи крайното 4:0. Така тимът от Барселона се изравни с четвъртия Валенсия, като и двата отбора имат 31 точки. Сарагоса пък е 18-ти с 13 точки. В друг мач Майорка разби с 4:1 Алмерия. Рамис и Виктор вкараха по един гол за домакините през първата част, а след почивката Крусат намали на 2:1. В 67-та минута обаче, Лопес узакони успеха на своя тим с ново попадение. В 87-та минута Перейра вкара и четвърто попадение за домакините. Расинг Сантандер завърши наравно 1:1 със Спортинг Хихон. Играчът на Хихон Грегори си отбеляза автогол, за да открие резултата в 30-та минута, но Кастро донесе точката за своя тим в 90-та минута. Осасуна и Хетафе завършиха наравно - 0:0. По-късно днес е мачът Леванте - Валенсия. /БГНЕС

<< върни се назад     10 януари 2011   12:15