Дейвид Бекъм изгледа равенството между Тотнъм и Манчестър Юнайтед

Дейвид Бекъм изгледа равенството между Тотнъм и Манчестър Юнайтед Тотнъм и Манчестър Юнайтед завършиха двубоя помежду си при резултат 0:0. Титуляр за Манчестър бе Димитър Бербатов, който през второто полувреме след рокада на мениджъра на тима Алекс Фъргюсън остана сам на върха на атаката, докато през първото игра рамо до рамо с Уейн Рууни. Българинът бе сменен в 78-та минута от Хавиер Ернандес. В 73-тата минута Манчестер остана с човек по-малко след червен картон за Рафаел да Силва за грубо нарушение срещу Асу Акото, първи червен картон за тима от април миналата година. Раян Гигс изигра 600-ния си мач за "червените" днес, но и халфът не помогна за победата. Тотнъм няма загуба от август миналата година на „Уайт Харт Лейн”. За ”шпорите” най-активни пред опитите за гол бяха Карик, Бейл и Ленън, а за „червените” Бербатов се връщаше да помага и в защита. До края на мача играта се накъса от множество нарушения и се запомни с единоборство в средата на терена. Манчестър все още е лидер в класирането в Англия с 44 точки, наравно с втория Манчестър Сити. Спряганият за ново попълнение на Тотнъм Дейвид Бекъм изгледа двубоя от трибуните.

ТОТНЪМ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:0

Тотнъм: 1.Аурелио Гомес, 2.Алан Хътън, 13.Уилям Галас, 20.Майкъл Доусън, 32.Беноа Асу-Екото, 12.Уилсън Паласиос (78-18.Джърмейн Дефоу), 7.Аарън Ленън, 3.Гарет Бейл, 11.Рафаел ван дер Ваарт, 14.Лука Модрич, 15.Питър Крауч

Манчестър Юнайтед: 1.Едвин ван дер Сар, 21.Рафаел Да Силва, 5.Рио Фърдинанд, 15.Неманя Видич, 3.Патрис Евра, 24.Дарън Флетчър, 16.Майкъл Карик, 11.Райън Гигс, 17.Нани (61-8.Андерсон), 9.Димитър Бербатов (78-14.Хавиер Ернандес), 10.Уейн Рууни