Евертън изхвърли Челси от ФА Къп , Манчестър Юнайтед победи Кроули с 1:0

Отборът на Манчестър Юнайтед победи Кроули Таун с 1:0. Голът вкара Уест Браун в 28-ата минута. Срещата бе от петия кръг в турнира "ФА къп" и се игра на „Олд Трафорд”.В края на двубоя Кроули удари и греда.Българският нападател на тима от елита Димитър Бербатов не е в групата за срещата.След тази победа Юнайтед се класира за ¼ финалите в надпреварата.Евертън изхвърли от ФА Къп миналогодишния носител на отличието Челси, след като победи с 4:3 шампионите на техния "Стамфорд Бридж". Двата отбора не успяха да си отбележат гол в редовното време, а в продълженията размениха по едно попадение чрез Франк Лампард (104) и Лейтън Бейнс (119).При дузпите Никола Анелка и Ашли Коул пропуснаха за Челси, докато "караемлите" направиха само един пропуск - на Лейтън Бейнс. Така Евертън спечели преиграването от четвъртия кръг на ФА Къп и ще посрещне Рединг на 1/8-финалите в надпреварата.

Бирмингам - Шефилд Уензди 3:0

Стоук Сити - Брайтън 3:0

<< върни се назад     19 февруари 2011   22:33