Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon

















Дерби между Локо и Ботев в елитната юношеска група в 11 кръг

Дерби между Локо и Ботев в елитната юношеска група в 11 кръг Пловдив ще участва с два представителя в елитната юношеска група за родени след 1992-а година. В първото издание на обединената републиканска група за старша-възраст ще участват Локомотив и Ботев. Завършилият на първо място става републикански шампион. Последните два отбора ще отпаднат от групата, а на техните места ще влезат други отбори. Ето и програмата за първенството:

I кръг

2 август 2010, понеделник, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец Бургас (Бургас)
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)
Ботев (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)


II кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
Видима-Раковски (Севлиево) - Добруджа 1919 (Добрич)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Любимец 2007 (Любимец) - Етър 1924 (Велико Търново)
Черно море (Варна) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)

III кръг

Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Левски (София) - Славия 1913 (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София)
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)

IV кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Пирин 2001 (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)

V кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Левски (София) - Локомотив (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)
Чавдар (Етрополе) - Любимец 2007 (Любимец)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)

VI кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)
Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)

VII кръг

Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора)
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)

VIII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Видима-Раковски (Севлиево)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин 2001 (Благоевград)
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

IX кръг

Етър 1924 (Велико Търново) - Сливен 2000 (Сливен)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)

X кръг

Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)

XI кръг

Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)

XII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Любимец 2007 (Любимец)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Левски (София) - Ботев (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич)

XIII кръг

Добруджа 1919 (Добрич) - Сливен 2000 (Сливен)
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)

ХІV кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Чавдар (Етрополе)

XV кръг

Чавдар (Етрополе) - Сливен 2000 (Сливен)
Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Пирин 2001 (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1936 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)

XVI кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)

XVII кръг

Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)
Пирин 2001 (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)



(C) Plovdiv24.bg

SEO-X Social Bookmarking Button

    << върни се назад Автор: Антон Петров
    07 юли 2010   12:42



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за Таланти& Аматьори:
Драма с дузпи на финала на Refan Cup 2019! Много емоции решиха битката в полза на ФА Пловдив!
Футболният турнир Купа Южно Черно море 2014 завърши с много награди
Резултати от 5 ден КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2014
Резултати от 4 ден КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2014
Резултати от 3 ден КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2014





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS