Мура и ЦСКА завършиха 0:0

• ЦСКА и словенският Мура завършиха при резултат 0:0 в мача от втори квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят се игра пред 2000 зрители на стадион „Лендава Спортс Парк” в град Лендава. "Армейците" играеха с човек повече, след като в 37-ата минута червен картон получи Хорват от тима на домакините за изключително грубо нарушение срещу Христо Янев в центъра на терена. Българският тим обаче остана без атакуващи футболисти за реванша, след като в 70-ата минута и Килиън Шеридън получи червен картон.
    Това е 52-о участие на "армейците" в европейските клубни турнири. Реваншът е след седмица на стадион "Васил Левски" в София.

<< върни се назад     20 юли 2012   18:12