Реал Мадрид победи на ходом и с резервите си Лудогорец с 4:0

Реал Мадрид победи на ходом и с резервите си Лудогорец  на митичния стадион „Сантяго Бернабеу“ в последен мач от груповата фаза на Шампионската лига.Белите от Мадрид излязоха с доста от резервите си поради контузии на Лука Модрич и Хамес Родригес.На пейката Карло Анчелоти остави да почиват Пепе,Марсело,Бензема,Касиляс,а след почивката до тях седнаха и Тони Крос.В 20-ата минута Марселиньо забрави че не играе на български терен и срещата не свири Таско или Ники и спря топката с ръка пред голлинията на вратата на Лудогорец и бе изгонен с директен червен картон, а съдията отсъди дузпа. Роналдо бе точен и откри от бялата точка в полза на Реал - 1:0.В 38-ата минута след корнер Гарет Бейл скочи най-високо и с глава вкара втория гол във вратата на Лудогорец.Абреола в 79 минута направи 3:0.В самият край на срещата Медран прехвтрли Владо Стоянов който спаси съотборниците си от разгром.

РЕАЛ (МАДРИД) - ЛУДОГРЕЦ 4:0 1:0 Кристиано Роналдо (20-дузпа), 2:0 Гарет Бейл (38), 3:0 Алваро Арбелоа (80), 4:0 Медран (88)

РЕАЛ (Мадрид): 13.Кейлор Навас, 17.Алваро Арбелоа , 18.Начо Фернандес, 2.Рафаел Варан, 5.Фабио Коентрао ( 12.Марсело ), 24.Асиер Ияраменди, 8.Тони Кроос (60  20.Хесе Родригес), 23.Иско, 11.Гарет Бейл  (83  26.Mедран ), 14.Хавиер Ернандес, 7.Кристиано Роналдо
Резерви: 1.Икер Касияс, 3.Пепе, 12.Марсело, 15.Дани Карвахал, 26.Медран, 9.Карим Бензема, 20.Хесе Родригес
Треньор: Карло Анчелоти

ЛУДОГОРЕЦ: 21.Владислав Стоянов, 80.Жуниор Кайсара, 55.Георги Терзиев, 27.Козмин Моци, 25.Йордан Минев, 8.Фабио Ешпиньо (63  12.Абел Анисе), 18.Светослав Дяков, 7.Михаил Александров (61  88.Вандерсон), 93.Върджил Мисиджан (71  11.Жуниор Кишада), 84.Марселиньо , 17.Даниел Абало
Резерви: 26.Милан Борян, 15.Александър Александров, 12.Абел Анисе, 23.Христо Златински, 88.Вандерсон, 11.Жуниор Кишада, 99.Юнес Хамза
Треньор: Георги Дерменджиев